Radim Barč - radiátorové topení

Radiátorový topný systém zná asi každý.Většina domácností v ČR je vytápěná právě radiátory.V novostavbách se radiátorové topení již téměř nepoužívá.Tak jak se v novostavbách radiátory již téměř nepoužívají,tak ale naopak jsou nenahraditelné při rekonstrukcích.Málokterý investor je ochoten při rekonstrukcí budovy vybourat podlahy a nechat si udělat podlahové vytápění.

Druhy radiátorů:

Deskové

Nejčastěji jsou používány deskové radiátory.My máme výborné zkušenosti s radiátory značky CosmoNova a radiátory Radik-Korado.

Ročně namontujeme desítky těchto těles a i přes takové množství se reklamace vyskytne minimálně.

Koupelnové

Samozřejmě již léta jsou v oblibě koupelnové radiátory-topné žebříky.

Nejoblíbenější jsou topné žebříky typ Koralux KRM,Cosmo standart….Ke každému topnému tělesu lze také připojit elektrická topná tyč(vhodná v letních měsících kdy není topný systém v provozu)

Netradiční

Zajímavými tělesy Koratherm a Plan Vertikal lze oživit prostředí domu.Z obyčejného radiátoru se stává zajímavý interiérový prvek.

Speciální

Milovníkům opravdu neobyčejného designu jsme schopní nabídnout radiátory JAGA a LaurenS. Zde se už z radiátoru stává krásný prvek,který je jak funkčním topidlem,tak především unikátním doplněk Vaší koupelny čí domu.

Náročnějším zákazníkům mohou s výběrem nejvhodnějšího disingnu radiátoru pomoci naši spolupracující architekti.

Jsme schopni dodat a nainstalovat jakykoliv radiátor či koupelnový žebřík. To vše podle přáni zákazníka.

Náhled fotogalerie

Působnost

Naše firma působí převážně v okresech Opava a Ostrava, ale příjedeme za Váma kdekoliv po republice.

Ostrava, Opava, Děhylov, Petřkovice, Ludgeřovice, Hlučín, Dolní Benešov, Kozmice, Bohuslavice, Kravaře, Vratimov, Háj ve Slezsku, Hať, Bolatice, Chuchelná, Darkovice, Darkovičky, Hošťálkovice, Hať, Vřesina, Závada, Štítina, Mokré Lazce, Hrabyně, Dobroslavice, Markvartovice, Šilheřovice, Velké Hoštice, Štěpánkovice, Chlebičov, Darkovice, Darkovičky, Hať

Copyright © 2013 Radim Barč voda, plyn, topení Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek
ÚVOD | O MNĚ | NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA | KONTAKT